"تبریک و دست مریزاد"  با سلام و دعای خیر، احتراما انتخاب شایسته شیمیدان برجسته، خوشنام و اثربخش ملی و فراملی کشورمان سرکار خانم دکتر طیبه مدرکیان  را به عنوان  استاد نمونه کشوری، خدمت این استاد گرامی و بزرگوار، خانواده ی محترم ایشان، شاگردان و ارادتمندان، دانشگاهیان فرهیخته دانشگاه بوعلی سینا همدان و جامعه علمی به ویژه جامعه شیمی کشور تبریک عرض می نماییم. بر هیچ یک از شیمیدان های پیشگام و پیشتاز کشور پوشیده نیست که این استاد شایسته، شیمیدان برجسته، فرهیخته، اخلاقمدار، متواضع، پرتلاش چه خدمات ارزشمندی به جامعه علمی، به ویژه جامعه علمی شیمی کشور عزیزمان ایران کرده و می کنند. نام نیک این استاد فرهیخته در سپهر علم و فرهیختگی همچون خورشید می درخشد و سند افتخاری در تاریخ علم شیمی کشور می باشد. این انتخاب شایسته را می ستاییم .
دبیرخانه انجمن شیمی ایران
 
 
 
به گزارش بسنا، بیست و نهمین دوره آیین معرفی و تجلیل از اعضای هیأت علمی و دانشجویان نمونه کشوری در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، در محل سالن همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور وزاری علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از دانشگاهیان، استادان و دانشجویان برگزار شد، از ۳۶ عضو هیأت علمی نمونه کشوری و ۱۸ دانشجوی نمونه کشوری در رشته‌های مختلف تحصیلی تجلیل شد.
دکتر طیبه مدرکیان عضو هیأت علمی و استادتمام گروه شیمی تجزیه دانشگاه بوعلی‌سینا به عنوان یکی از برگزیدگان هیأت علمی نمونه کشوری معرفی شد.
 
لینک خبر:   basna.ir/fa/news/6234